Messenjah v Olomouci (plus Dorsey)

nahrávám mapu....

Datum
08.02.

Čas
20:00-23:00

Místo konání
15 Minut music club


MESSENJAH A DORSEY V KLUBU 15 MINUT !!!

Znáš hity jako Ganja Je Lék, Balit, Miluju Život, Za Obzorem, Hai Taim, nebo Zahradnická píseň ?? Doraž si je dát naživo (:

Do Olomouce veze MessenJah ale i ochutnávky z chystaného alba „BALANC“, které pokřtí až 20.4. v Praze ve Futuru, takže je určitě na co se těšit (cca 8 nevydanejch pecek) (:

Zasvěcení ví, že MessenJah už pár let tvoří špičku domácí Reggae/Dancehall scény, Publikum si ale čím dál víc nachází napříč žánry i generacemi. Kombinace chytlavých melodií a trefných textů není ve zdejších vodách tak obvyklá, aby ji bylo možné přehlédnout. Snad i proto se počet „živáků“, které MessenJah odzpívá drží stabilně na stropě (kolem stovky vystoupení ročně) a jeho muzika se šíří i roste všemi směry a to jak sólo, tak s Cocomanem a Dr. Karym v projektu „Nevereš“. Do Olomouce veze MessenJah ochutnávky z chystaného alba „BALANC“, které pokřtí až 20.4. v Praze ve Futuru, takže je určitě proč dorazit (:

DORSEY je 19 letý talent na reggae/dancehall scéně. Nedávno vydal debutové EP „DORSEY MEETS RAAZYPH“ na kterém najdeš i kombinaci s MessenJahem na ganjovym tracku „WeedClouds pt.2“ a samozřejmě ani od vydání EP nelení a veze do Olmiku i pár nevydaných novinek (: BUDE DOBŘE!

O rozjezd celého mejdanu v rytmu reggae & dub před samotným koncertem se postarají zástupci olomoucké reggae partičky Conscious Soldiers ve složení Adjah, Dread a Řezňa.
Hned po koncertě jsme pro vás připravili raggajungle afterparty v podání dj Crackenna, který zahraje čistě vinylový set. Těšit se tak můžete na našlapaný oldschoold drumandbass a jungle z vinylů.

Přijďte si poslechnout nové pecky s připravovaného alba od Messenjaha. 15tka to bude BALIT!

✪ Messenjah LIVE [support by Dorsey]
=================================

✪ VOCALISTS & DJ´S ✪
====================
☊ MESSENJAH [Cocojammin Production / Nevereš]
☊ DORSEY [live vocals]
☊ MC MOU
☊ CRACKENN {Rajjagunjle Rockers}
☊ CONSCIOUS SOLDIERS aka Adjah & Dread + Rzza

✪ INFO
======
☞ Pátek 8.2. 2018
✎ Start: 21:00 / ☞ End show: 04:00
☞ Vstup: 100 CZK do 23.00 // 130 CZK poté

https://www.facebook.com/events/1315010768638095/

Rolovat nahoru