MessenJah, Cocoman a Dr. Kary namíchali KOTEL, KTERÝMU NEVEREŠ !

Featured Video Play Icon

Tahle parta nikdy neměla daleko ke spolupracím. Všechny je známe – tak dlouho společně objížděli kluby a festivaly, že nazrál čas, aby se propojili k něčemu většímu. Tres hombres plus Cocomanova produkce Sirene Factory daly vzniknout projektu Nevereš!

Jsou to tři kouzelníci, splašený spřežení, parta pro kterou Karneval neni hasičskej bál v místní sokolovně, ale rituál, při kterym žažiješ vytržení a extázi. Tři typy, co naložili pod kotel, aby se v něm mohlo roztavit to nejchutnější z dancehallu a EDM. Rozjíždíme novou hru.

Cocoman, MessenJah a Dr.Kary – tři stálice na české reggae a dancehall scéně se spojili pod vlajkou nového projektu Nevereš a posílají ven celou desku.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=AC1Cd93RRJY[/embedyt]

„Tomu nevereš!“ je motto desky Zpátky na Strop, která právě vychází pod labelem Coco Jammin. A je to tak! Pokud jste už někdy zaslechli pecky jako Tak Už To Bal, Není Mi Jedno, Jedna Láska nebo Balit, asi vás nová deska, kterou vyprodukovala místní reggae parta celkem překvapí.

Luční sound vystřídala taneční elektronika, na žánrovost se nehraje a celé album je jedna velká párty. Ve kotli se taví reggae a dancehall s ozvěnami trapu, moombahtonu, soca music, dubstepu, raggajunglu nebo tekna. Ve dvanácti tracích vám tahle banda naservíruje mejdanový pecky i temnější texty, zabývající se aktuální společenskou situací. První videoklip Kotel je pozvánkou pro všechny, kdo mají palivo a nebojí se přiložit.

Debutová deska Zpátky na Strop vyšla 22.6.2016. TOMU NEVEREŠ!

FB – https://www.facebook.com/neveres
WEB – https://neveres.cz/

Rolovat nahoru