MessenJah: Balanc TOUR + Dorsey & MC Mou

nahrávám mapu....

Datum
31.05.-01.06.

Čas
21:00-04:00

Místo konání
15 Minut music club


MESSENJAH & DORSEY V KLUBU 15 MINUT !!!
Znáš hity jako Ganja Je Lék, Balit, Miluju Život, Za Obzorem, Hai Taim, nebo Zahradnická píseň ?? Doraž si je dát naživo (:

Do Olomouce veze MessenJah ale i ochutnávky z chystaného alba „BALANC“, které pokřtí až 20.4. v Praze ve Futuru, takže je určitě na co se těšit (cca 8 nevydanejch pecek) (:

—- 🎤 MESSENJAH —
Zasvěcení ví, že MessenJah už pár let tvoří špičku domácí Reggae/Dancehall scény, Publikum si ale čím dál víc nachází napříč žánry i generacemi. Kombinace chytlavých melodií a trefných textů není ve zdejších vodách tak obvyklá, aby ji bylo možné přehlédnout. Snad i proto se počet „živáků“, které MessenJah odzpívá drží stabilně na stropě (kolem stovky vystoupení ročně) a jeho muzika se šíří i roste všemi směry a to jak sólo, tak s Cocomanem a Dr. Karym v projektu „Nevereš“. Do Olomouce veze MessenJah ochutnávky z chystaného alba „BALANC“, které pokřtí až 20.4. v Praze ve Futuru, takže je určitě proč dorazit (:
————————–
DORSEY je 19 letý talent na reggae/dancehall scéně. Nedávno vydal debutové EP „DORSEY MEETS RAAZYPH“ na kterém najdeš i kombinaci s MessenJahem na ganjovym tracku „WeedClouds pt.2“ a samozřejmě ani od vydání EP nelení a veze do Olmiku i pár nevydaných novinek (: BUDE DOBŘE!
—————————————————————————-
O rozjezd celého mejdanu v rytmu reggae & dub před samotným koncertem se postarají dva zástupci olomoucké reggae partičky Conscious Soldiers ve složení Adjah & Magadread.
Hned po koncertě jsme pro vás připravili raggajungle afterparty v podání dj Crackenna, který zahraje čistě vinylový set. Těšit se tak můžete na našlapaný oldschoold drumandbass a jungle z vinylů.

Přijďte si poslechnout nové pecky s připravovaného alba od Messenjaha. 15tka to bude BALIT!

MessenJah – Balanc Album TOUR (feat. Dorsey & MC Mou)

▅ ▆ █ MessenJah – BALANC Tour + Dorsey & MC Mou █ ▆ ▅ ▃

♚ MESSENJAH [Cocojammin Production/Nevereš]
♛ DORSEY (live vocals)
♞ MC MOU (freestyle beatbox exhibition)
♞ DREAD [Conscious Soldiers]
♞ ADJAH [Conscious Soldiers]
♞ Guest

✪ INFO
======
☞ Pátek 31.5. 2019
✎ Start: 21:00 / ☞ End show: 04:00

☞ ENTRY: 99,- Kč/4€ do 23 hod, poté 130,- Kč/5€

🤘 DRŽÍME BALANC 🤘

Rolovat nahoru