Novinky Koncerty Music Album Galerie Bio Kontakt

NovinkyNOVINKA DO VAŠICH UŠÍ !!!

KAŽDEJ MÁ V SOBĚ JISKRU - ZAPAL JÍ!
NOVINKA PRO VŠECHNY ZAMILOVANÉ "LOVING YOU"

PRO VŠECHNY ZAMILOVANÝ

Tahle píseň vznikla pro mou milovanou - je to moje "MILUJU TĚ!", když zrovna nejsem nablízku...
Moc Tě miluju Verčo!
Díky za vše!
NOVÉ VIDEO - "PODEJ MI RUKU"

Strhující obraz, melodie, příběh, poselství... Videoklip "Podej Mi Ruku" je zatím nejnáročnějším projektem, do kterého se spolu zpěvák MessenJah a videomaker Rashid F. Garipov pustili a výsledek? Ten tedy stojí za to!
MESSENJAH SPOLEČNĚ S COCOMANEM "ZA OBZOREM"

Na sklonku roku 2014 jsme si s Cocomanem pro kompilaci SKLIZEŇ 2014 připravili VIDEONOVINKU "ZA OBZOREM". Pecka se nese v karnevalovém rytmu socy od CocoJammin (Sunset Soca Riddim) a podpis R. F. Garipov pod videem je už tradičně zárukou kvalitního obrazu.

Přejeme BON APETIT !!!
VENKU JE NOVINKA SPOLU S KLIPEM „NABITO“ !!!

Od vydání debutového alba "Bojuj dál" to byly tři měsíce a zrodil se další klip... Křest desky předcházelo video "Balit" a teï přišla na řadu úvodní pecka "Nabito". O střih i režii se zase postaral talent Rashid F. Garipov a věřte, že kombinace motivačního textu, dunivého beatu z dílny CocoJammin a úchvatných lokací snímaných tou nejkvalitnější dostupnou technikou stojí za shlédnutí.
NOVÝ KLIP S MISSY M „BALIT“

Už název úvodního tracku napovídá: MessenJah má „Nabito!“ Aby toho nebylo málo tak bezprostředně po releasu CD poslal ven nový videoklip. Společně se zpěvačkou Missy M se v písni “Balit” pouští do kontroverzní “huličské” tématiky a fakt, že se na videu podílel pražský Growshop napoví na kterou stranu se MessenJah staví. Točilo se s ostříleným videomakerem Rashidem Garipovem (klipy Loket z vokna, Je mi to fuk a další) a výsledek můžete posudit sami...
V PRAŽSKÉM CROSSU SE POKŘTILO ALBUM ! BOJUJ DÁL !

Nové album "Bojuj dál" otevírá další velkou etapu a hned první videoklip „Balit“ potvrzuje ambice desky. O hudební produkci se (tradičně) postaralo Coco Jammin Production navazující tak na spolupráci započatou projektem Sklizeň a společně vysílají do světa album se svěžím aktuálním zvukem, vážným poselstvím i odlehčenou „klubovou“ náladou. Nahrávky Napalici a Miluju život, zveřejněné ještě před vydáním desky, následuje dalších jedenáct nevydaných tracků plných pozitivní energie i uvědomělých textů pulzujících na instrumentálech CocoJammin a Flavour production, kvalitou plně srovnatelných se zahraniční reggae/dancehall produkcí roku 2014.Jako jedna z mála deska nevyšla pod OSA, ale pod Creative Commons (CC) licencí, jež umožňuje posluchačům dále dílo (nekomerčně) sdílet, upravovat i produkovat veřejně. Album bylo pokřtěno 28. února 2014 v přeplněném pražském klubu Cross.