Novinky Koncerty Music Album Galerie Bio Kontakt

NovinkySKLIZEŇ 2016 JE VENKU !!!

Nejmocnější Reggae kompilace našich luhů a hájů je venku od 23.12. !!! Tentokrát striktně Česko-Slovensky! Jmenovitě bude dunět ve Vašich uších Cocoman, Dr. Kary, Pull Up Unity, Junior Smile, Mr. Deck, Mickey Deadalist, Natty Ryal, Fast Food Orchestra a moje maličkost... (:
Na YouTube najdeš zatím pilotní pecku – Cocoman a MessenJah: Zahradnická Píseň a další novinky se sypou každý týden!
NOVÁ TRAVNÍ PECKA !!!

MessenJah a Urban Robot (Raazyph a Mickey Dreadalist) jdou ven s novym klipem! Vidle, pole konopí, MessenJah v 70ti, Boldrik jako fízl, nebo i herbář z roku 1596...
..TO MUSÍŠ VIDĚT (:
PRVNÍ SINGL K CHYSTANÉMU SÓLO ALBU !!!

"Dokud i nad šedivým městem budou ptáci zpívat,
Dokud srdce bude rozumu se vzpírat..."

Do té doby bude MessenJah šířit zprávu naděje na lepší svět pro naše děti a děti jejich dětí!

Kdo si myslel, že rok příprav na projekt Nevereš mi sebral veškerou energii, ten se mýlil. (: Naopak čím víc lásky k hudbě, tím víc síly psát a proto se na Vás po desce Bojuj Dál chystá další sólo album! První ochutnávkou je singl "Naděje Je!" a po prázdninách přijdou další chody!
Miluju Život, Miluju Hudbu, Děkuju Nahoru za inspiraci a všem kolem za podporu!
NABÍJÍME!
MessenJah, Cocoman a Dr. Kary namíchali KOTEL, KTERÝMU NEVEREŠ !

Tahle parta nikdy neměla daleko ke spolupracím. Všechny je známe - tak dlouho společně objížděli kluby a festivaly, že nazrál čas, aby se propojili k něčemu většímu. Tres hombres plus Cocomanova produkce Sirene Factory daly vzniknout projektu Nevereš! Jsou to tři kouzelníci, splašený spřežení, parta pro kterou Karneval neni hasičskej bál v místní sokolovně, ale rituál, při kterym žažiješ vytržení a extázi. Tři typy, co naložili pod kotel, aby se v něm mohlo roztavit to nejchutnější z dancehallu a EDM. Rozjíždíme novou hru.
Cocoman, MessenJah a Dr.Kary - tři stálice na české reggae a dancehall scéně se spojili pod vlajkou nového projektu Nevereš a posílají ven celou desku.
"Tomu nevereš!" je motto desky Zpátky na Strop, která právě vychází pod labelem Coco Jammin. A je to tak! Pokud jste už někdy zaslechli pecky jako Tak Už To Bal, Není Mi Jedno, Jedna Láska nebo Balit, asi vás nová deska, kterou vyprodukovala místní reggae parta celkem překvapí. Luční sound vystřídala taneční elektronika, na žánrovost se nehraje a celé album je jedna velká párty. Ve kotli se taví reggae a dancehall s ozvěnami trapu, moombahtonu, soca music, dubstepu, raggajunglu nebo tekna. Ve dvanácti tracích vám tahle banda naservíruje mejdanový pecky i temnější texty, zabývající se aktuální společenskou situací. První videoklip Kotel je pozvánkou pro všechny, kdo mají palivo a nebojí se přiložit. Debutová deska Zpátky na Strop vyšla 22.6.2016. TOMU NEVEREŠ!


FB - https://www.facebook.com/neveres
WEB - http://neveres.cz/
NOVINKA DO VAŠICH UŠÍ !!!

KAŽDEJ MÁ V SOBĚ JISKRU - ZAPAL JÍ!
NOVINKA PRO VŠECHNY ZAMILOVANÉ "LOVING YOU"

PRO VŠECHNY ZAMILOVANÝ

Tahle píseň vznikla pro mou milovanou - je to moje "MILUJU TĚ!", když zrovna nejsem nablízku...
Moc Tě miluju Verčo!
Díky za vše!
NOVÉ VIDEO - "PODEJ MI RUKU"

Strhující obraz, melodie, příběh, poselství... Videoklip "Podej Mi Ruku" je zatím nejnáročnějším projektem, do kterého se spolu zpěvák MessenJah a videomaker Rashid F. Garipov pustili a výsledek? Ten tedy stojí za to!
MESSENJAH SPOLEČNĚ S COCOMANEM "ZA OBZOREM"

Na sklonku roku 2014 jsme si s Cocomanem pro kompilaci SKLIZEŇ 2014 připravili VIDEONOVINKU "ZA OBZOREM". Pecka se nese v karnevalovém rytmu socy od CocoJammin (Sunset Soca Riddim) a podpis R. F. Garipov pod videem je už tradičně zárukou kvalitního obrazu.

Přejeme BON APETIT !!!
VENKU JE NOVINKA SPOLU S KLIPEM „NABITO“ !!!

Od vydání debutového alba "Bojuj dál" to byly tři měsíce a zrodil se další klip... Křest desky předcházelo video "Balit" a teï přišla na řadu úvodní pecka "Nabito". O střih i režii se zase postaral talent Rashid F. Garipov a věřte, že kombinace motivačního textu, dunivého beatu z dílny CocoJammin a úchvatných lokací snímaných tou nejkvalitnější dostupnou technikou stojí za shlédnutí.
NOVÝ KLIP S MISSY M „BALIT“

Už název úvodního tracku napovídá: MessenJah má „Nabito!“ Aby toho nebylo málo tak bezprostředně po releasu CD poslal ven nový videoklip. Společně se zpěvačkou Missy M se v písni “Balit” pouští do kontroverzní “huličské” tématiky a fakt, že se na videu podílel pražský Growshop napoví na kterou stranu se MessenJah staví. Točilo se s ostříleným videomakerem Rashidem Garipovem (klipy Loket z vokna, Je mi to fuk a další) a výsledek můžete posudit sami...
V PRAŽSKÉM CROSSU SE POKŘTILO ALBUM ! BOJUJ DÁL !

Nové album "Bojuj dál" otevírá další velkou etapu a hned první videoklip „Balit“ potvrzuje ambice desky. O hudební produkci se (tradičně) postaralo Coco Jammin Production navazující tak na spolupráci započatou projektem Sklizeň a společně vysílají do světa album se svěžím aktuálním zvukem, vážným poselstvím i odlehčenou „klubovou“ náladou. Nahrávky Napalici a Miluju život, zveřejněné ještě před vydáním desky, následuje dalších jedenáct nevydaných tracků plných pozitivní energie i uvědomělých textů pulzujících na instrumentálech CocoJammin a Flavour production, kvalitou plně srovnatelných se zahraniční reggae/dancehall produkcí roku 2014.Jako jedna z mála deska nevyšla pod OSA, ale pod Creative Commons (CC) licencí, jež umožňuje posluchačům dále dílo (nekomerčně) sdílet, upravovat i produkovat veřejně. Album bylo pokřtěno 28. února 2014 v přeplněném pražském klubu Cross.